TotalBet

Legalny bukmacher TotalBet

Prawdopodobnie niewielu z Was słyszało już nazwę TotalBet. Nic dziwnego, ponieważ bukmacher TotalBet to bukmacher, który licencję na  organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce (w tym w Internecie!) otrzymał dopiero 22 marca 2018 roku.

Ważne! Bądź bezpieczny i graj legalnie!

TotalBet to legalny i licencjonowany bukmacher, który ma zgodę Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.  Bukmacher TotalBt dopiero rozpoczyna swoją ekspansję na rynku polskim, ale fakt, że działa na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 22 marca 2018 roku numer PS4.6831.15.2017 świadczy o tym, że podejdą do sprawy profesjonalnie.

TotalBet na polskim rynku.  Na ten moment legalny bukmacher TotalBet ma tylko licencję. Nie posiada jeszcze strony internetowej po polsku, polskiej oferty, polskich bonusów i polskiego supportu. Wszystko to ma jednak być gotowe przed Mistrzostwami Świata w Rosji!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co to jest TotalBet?
  • Co oferuje TotalBet?
  • Jakie są wady TotalBet?
  • Jakie są zalety TotalBet?
  • Jak wpłacić do TotalBet?
  • Jak wypłacić z TotalBet?
  • Jak postawić zakład w TotalBet?
  • Jak się skontaktować z TotalBet?
  • Czy TotalBet jest legalny?
  • Jakie ma TotalBet opinie?

Co oferuje TotalBet?

Tak naprawdę o ofercie bukmachera TotalBet więcej będzie można napisać po uruchomieniu polskiej strony. Na pewno pojawią się niższe ligi polskie i oferta bardziej dostosowana do polskich klientów. Na razie ich strona działa jedynie w języku rumuńskim, a oferta mówiąc szczerze nie powala z nóg. Aktualizacja: dochodzą nas słuchy, że polski bukmacher TotalBet nie będzie miał nic wspólnego z istniejącą rumuńską stroną. To bardzo dobrze bo jest ona średnia o czym za chwilę przeczytacie.

Bukmacher TotalBet oferta przygotowana zostało dosyć ubogo (podkreślamy: na razie!). W ofercie TotalBet znajdziemy popularne dyscypliny sportowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, hokej), ale dużo gorzej wygląda sprawa z dyscyplinami niszowymi. Nie najlepiej przedstawia się także oferta TotalBet na niższe ligi (na przykład w Polsce najniższa jest I liga). Ponadto wydaje się, że zakładów pobocznych prawie nie ma – nawet na najważniejsze mecze piłkarskie (chyba, że my nie potrafimy ich znaleźć po rumuńsku).

W ofercie bukmachera TotalBet znajdują się natomiast zakłady na żywo. TotalBet posiada specjalną podstronę dedykowaną zakładom na żywo razem z kalendarzem. Dzięki temu każdy może sam ocenić czy TotalBet oferuje dużo zakładów na żywo, czy nie.

Jak wygląda wysokość kursów u bukmachera TotalBet?  Na razie bez szału. Kursy są średnio o 0,12 niższe niż na przykład u Totolotka LVbet i Fortuna. Oczywiście kursy w TotalBet prawdopodobnie zostaną podkręcone trochę przez podatek, a więc po wejściu na polski rynek będą wyższe. TotalBet kursy dopiero zobaczymy tak naprawdę.

Na razie bukmachera TotalBet nie ma w naszym porównaniu ofert legalnych bukmacherów w Polsce w tym artykule. Z czasem na pewno się jednak znajdzie. Na razie polecamy obstawiać gdzie indziej i śledzić naszą recenzję.

Jak się skontaktować z TotalBet?

Obsługa klienta bukmachera TotalBet na razie nie istnieje. Ich licencja jest dopiero z marca 2018 roku, a więc dopiero rozpoczynają oni ekspansję w Polsce. Na stronach z ofertami pracy już możemy znaleźć ogłoszenia praca w TotalBet. Bukmacher szuka między innymi analityków sportowych, kierowników obsługi klienta oraz grafików, a to znaczy, że buduje on zupełnie nową markę na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Nic nie będzie skopiowane zza granicy.

Bukmacher TotalBet kontakt uruchomi prawdopodobnie za pośrednictwem najpopularniejszych środków komunikacji. Z TotalBet skontaktujemy się prawdopodobnie za pomocą czatu na żywo, maila, telefonu oraz formularza kontaktowego.

Jakie są godziny otwarcia TotalBet? Na razie nie jesteśmy w stanie nic napisać o godzinach otwarcia TotalBet, ani o jakości ich polskiej obsługi klienta.  Informacje te zaktualizujemy niezwłocznie po uruchomieniu polskiej strony internetowej.

Support legalnego bukmachera TotalBet, nie ważne jaki będzie, będzie musiał być zestawiony z obsługą klienta innych polskich bukmacherów. Jak to najprościej zrobić? Wystarczy przeczytać artykuł porównujący obsługę klienta u legalnych bukmacherów.

Jak wpłacić do TotalBet oraz jak wypłacić z TotalBet?

W tym podpunkcie również za dużo nie możemy jeszcze napisać. Bukmacher TotalBet nie ma jeszcze strony internetowej, a więc nie wiemy, jakie formy depozytów i wypłat będzie oferował. To znaczy coś jednak wiemy – formą wypłaty będzie przelew bankowy, bo jest to prawnie uregulowane.

Wchodząc na polski rynek bukmacher TotalBet będzie miał ciężką konkurencyjną przeprawę, a więc można założyć, że umożliwią oni wpłaty za pośrednictwem Skrilla, BLIKa oraz przelewy24. To najważniejsze formy depozytów w dzisiejszych czasach. Chcąc szybko zdobyć polski rynek TotalBet może pokusić się również o inne formy depozytów (takie jak na przykład Neteller lub paysafecard).

Ile kosztuje wypłata z TotalBet? Mało prawdopodobne by bukmacher TotalBet rozpoczął ekspansję na polski rynek wprowadzając opłaty. Prawdopodobnie – sprawdzimy to – depozyty i wypłaty będą darmowe  i szybkie.

TotalBet jeszcze w Polsce nie działa (chociaż to kwestia tygodni). W międzyczasie sprawdź w tym artykule, który bukmacher wypłaca najszybciej w Polsce.

Jakie bonusy oferuje TotalBet?

Ponownie mało co napiszemy. Dodatkowo ograniczenia prawne nie pozwolą nam za dużo napisać nawet wtedy, gdy TotalBet uruchomi swoją stronę internetową. Można jednak pogdybać co TotalBet mógłby zaoferować w celu szybkiego zdobycia rynku.

Bonus TotalBet, który pomoże im zdobyć polski rynek to taki bonus, który będzie wysoki i łatwy w obrocie. Na pewno musi zaoferować TotalBet bonus powitalny w sporej wysokości, najlepiej 100% od depozytu i z niskim obrotem. Oprócz tego interesujące byłyby TotalBet bonusy okresowe. Poza tym TotalBet kod bonusowy będzie musiał wprowadzić aby dotrzeć z ofertą do szerszej społeczności. Jak tylko poznamy kod bonusowy TotalBet, to Was poinformujemy.

Niektórzy bukmacherzy jako bonus oferują zwiększenie kursów w postaci ominięcia podatku. Jak grać w TotalBet bez podatku? Na razie się nie da, ale byłaby to dobra promocja startowa tego bukmachera. Sprawdź w naszym artykule porównującym oferty promocyjne legalnych bukmacherów, gdzie można grać bez podatku.

Czy TotalBet program lojalnościowy uruchomi? Na razie nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Miejmy nadzieję, że tak, bo każdy program lojalnościowy to dodatkowa promocja bukmacherska.

Czy TotalBet inwestuje w polski sport?

Szczerze – na razie nie i nie wiemy czy to się zmieni. Miejmy nadzieję, że tak, bo każda złotówka wydana na polski sport jest dobrze wydaną złotówką. TotalBet sponsor brzmi dumnie, więc pewnie po zrekrutowaniu ekipy marketingowej rozpoczną działania w tym kierunku.

Jak postawić zakład w TotalBet?

Jak już pisaliśmy, na razie się nie da. Bukmacher TotalBet to najmłodszy polski bukmacher. Zezwolenie na organizowanie zakładów sportowych otrzymali dopiero w marcu 2018 roku. Ze swoich źródeł wiemy jednak, że maszyna ruszy przed Mistrzostwami Świata w Rosji, a więc bardzo niedługo.

Prawdopodobnie w TotalBet zagramy zarówno w Internecie, jak i w punktach naziemnych. Co ciekawe pierwsza powinna ruszyć strona internetowa. Jeżeli TotalBet planuje sprawnie zdobyć polski rynek to powinien również przygotować aplikację mobilną, a jeżeli aplikacja mobilna TotalBet nie powstanie, to chociaż mobilną stronę internetową.

Na ten moment możemy Was tylko zaprosić do zapoznania się z naszym porównaniem sposobów zawierania zakładów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów, które przygotowaliśmy w tym miejscu. Jak tylko będziemy mieć więcej informacji – dodamy TotalBet  do tego zestawienia.

Podsumowanie

TotalBet to bardzo młody legalny bukmacher, który dopiero będzie się rozwijał. Mamy zasadę ograniczonego zaufania, ale i ogromne nadzieje, bo każda konkurencja oznacza obniżenie cen (czyli lepszą ofertę i wyższe kursy). Czy to się sprawdzi? Dowiemy się w ciągu kilku tygodni!