Betclic

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny, polski bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Legalny bukmacher Betclic

Większość z Was zna markę Betclic. Jest to czołowy, zagraniczny bukmacher, który otrzymał licencję na urządzanie gier w Polsce. To dowód na to, że licencje nie są tak straszne, jak niektórzy myślą. Betclic ma obecnie ponad 9 milionów klientów, a więc szybko powinien zdobyć swoją część polskiego rynku.

W Betclic w tym momencie możemy typować tylko zakłady sportowe – zarówno te przedmeczowe, jak i na żywo. Na razie bukmacher nie wprowadził innych działów w stylu sportów wirtualnych, ale to akurat plus.

Ważne! Bądź bezpieczny i graj legalnie!

Betclic to legalny bukmacher. Firma posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych w Internecie w Polsce z dnia 26 września 2018 roku. Numer licencji: PS4.6831.11.2017. Szczegóły możecie sprawdzić na stronie Betclic!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Z tego artykułu dowiesz się między innymi:

 • Czy Betclic jest legalnym bukmacherem?
 • Co to jest Betclic?
 • Co oferuje Betclic?
 • Jakie są wady Betclic?
 • Jakie są zalety Betclic?
 • Jak wpłacić do Betclic?
 • Jak wypłacić z Betclic?
 • Jak postawić zakład w Betclic?
 • Jak się skontaktować z Betclic?

Co oferuje Betclic?

Jedno jest pewne – firma bukmacherska Betclic ma spore doświadczenie w oferowaniu zakładów sportowych. Większość z Was pewnie grało lub rozważało grę w zagranicznym Betclic przed wejściem w życie ustawy hazardowej. Takie międzynarodowe doświadczenie  powinno zaprocentować w Polsce. Jaką ofertę Betclic przygotował dla Polaków?

Betclic to głównie zakłady sportowe. Firma oferuje kursy na naprawdę szeroką gamę sportów. Jeżeli są wśród naszych czytelników fani pesapallo, siatkówki plażowej, żeglarstwa, czy krykieta, to w Betclic postawicie swoje zakłady. Oczywiście Betclic ma w swojej ofercie też popularne sporty, takie jak: piłka nożna, tenis, czy siatkówka. naprawdę trudno znaleźć dyscyplinę, której bukmacher nie miałby w ofercie. Poza sportem w Betclic znajdziemy kilka zakładów ze światowej polityki.

Legalny bukmacher Betclic oferuje sporo zakładów pobocznych w swojej ofercie. Na przykład na mecze polskiej Ekstraklasy jest ich aż kilkaset. W mniej znanych ligach znajdziemy ich kilkadziesiąt. Trochę gorzej wygląda sytuacja z zakładami pobocznym w niszowych sportach Betclic, ale można takie znaleźć – nawet w esporcie.

No dobra – musimy się poprawić, bo Betclic ma tak naprawdę jedną możliwość na uniknięcie podatku. Mowa tutaj o funkcji Betclic Multi+. Dzięki niej możecie powiększyć swoje wygrane aż o 50% w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Pięć zdarzeń to 7% wyższe kursy, sześć zdarzeń daje już 14% wyższe kursy, a 13 zdarzeń zwiększa kursy o 50%. Uczciwie trzeba jednak zauważyć, że konkurencja ma łatwiejsze sposoby na ominięcie podatku.

Jak wysokie są kursy w Betclic? Można powiedzieć, że są one na średnim poziomie. Część kursów jest naprawdę dobra, a część dosyć słaba. Co ciekawe w Betclic często są inne kursy na faworytów. Minusem kursów w Betclic jest podatek, którego bukmacher nie pozwala ominąć w żaden sposób.

Interesująco w Betclic wygląda też opcja Cashoutu, czyli możliwości wcześniejszego zamknięcia swojego kuponu. Jak to działa? Kwota wygranej zostanie odpowiednio przeliczona i wypłacona w zależności od ilości zdarzeń pozostałych na kuponie oraz ich kursu. Boisz się, że ostatni mecz Ci nie wejdzie? W Betclic możesz zamknąć kupon z zyskiem.

Ofertę bukmachera Betclic warto porównać z innymi bukmacherami. Dokonujemy tego w naszym artykule porównującym oferty legalnych bukmacherów w Polsce.

Bukmacher Betclic oferuje także możliwość gry na żywo. Postawimy tutaj wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe (oraz kilka niszowych) z zakładami pobocznymi. Niestety sam wygląd zakładów LIVE Betclic jest dosyć staromodny, a ilość zdarzeń mogłaby być większa.

Jeżeli spodobałą się Wam oferta bukmachera Betclic, to swój pierwszy zakład możecie postawić legalnie na stronie Betclic.

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Jak się skontaktować z Betclic?

Ponownie musimy stwierdzić, że Betclic nie powala działem kontakt. Mają oni tylko jedną formę kontaktu przygotowaną dla swoich klientów. Okey – bardzo wygodną i popularną, ale ewidentnie rzuca się w oczy brak różnorodności. Ponadto Betclic nie ma nawet działu kontakt, a dane do kontaktu znajdziemy tylko w zakładce „O Betclic”

Pomimo małej liczby form kontaktu z Betclic warto pochwalić ich obsługę klienta. Na pytania odpowiadają szybko, wyczerpująco i – co najważniejsze – po polsku. betclic na razie nie posiada żadnych naziemnych placówek, a więc skontaktujemy się z nimi wyłącznie przez Internet.

Z bukmacherem Betclic skontaktujecie się za pomocą:

 • adresu e-mail.

Uczciwie trzeba przyznać, że inni bukmacherzy w Polsce oferują więcej form kontaktu w razie problemów. Więcej o tym możecie przeczytać w naszym artykule porównującym obsługę klienta u legalnych bukmacherów.

Jak wpłacić do Betclic oraz jak wypłacić z Betclic?

Bukmacher Betclic oferuje dosyć szeroką gamę możliwości depozytów. Do Betclic możemy wpłacić aż na cztery sposoby, z których aż trzy są błyskawiczne. Dzięki temu nasze środki będą gotowe do obstawiania w ciągu kilu sekund.

Do Betclic wpłacimy za pomocą zwykłego przelewu (raczej odradzamy tą archaiczną formę depozytu); funkcji przelewy24 (ekspresowe depozyty, minimalna kwota 1 zł); karty kredytowej (szybka i bezpieczna transakcja od 30 zł) lub BLIKiem (za pośrednictwem funkcji przelewy24. Co ważne – nie ma opłat za depozyty do Betclic.

Do Betclic wpłacimy za pomocą:

 • zwykłego przelewu bankowego;
 • szybkiego przelewu bankowego (przelewy24);
 • BLIKa (pośrednio przez przelewy24);
 • karty kredytowej.

Wypłata z Betclic możliwa jest za pomocą przelewu bankowego, za który nie jest pobierana prowizja. Standardowo przed wypłatą niezbędna jest weryfikacja konta (konto bankowe oraz dokument tożsamości). To jednak standardowa praktyka wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

Więcej szczegółów o transakcjach w Betclic znajdziecie w naszym artykule porównującym wpłaty i wypłaty do bukmacherów w Polsce.

Jakie bonusy oferuje Betclic?

Przypominamy, że – zgodnie z polskim prawem – w naszych recenzjach nie opisujemy promocji powitalnych legalnych bukmacherów. W zamian przygotowaliśmy dla Was artykuł porównujący oferty promocyjne legalnych bukmacherów, który znajdziecie tutaj.

Czytając te porównanie dowiecie się, jak wyglądają bonusy Betclic na tle konkurencji (czy jest wysoki, czy ma wygodny obrót, itp).

Czy Betclic inwestuje w polski sport?

Dla wielu z Was ważne jest, aby bukmacher wspierał polski sport. Betclic to robi! Betclic swoją strategię sponsoringową opiera (a w zasadzie zamierza oprzeć, bo dopiero się rozkręcają) na wspieraniu naszego sportu. Jakie dyscypliny wspiera Betclic?

Betclic wspiera między innymi siatkówkę(reprezentacja Polski) oraz naszą Ekstraklasę w piłce nożnej (główny sponsor Piasta Gliwice, oficjalny sponsor Lechii Gdańsk). Jak widać są to drużyny, które potrafią zdobywać trofea. Kto do nich dołączy w tym sezonie?

Jak postawić zakład w Betclic?

Betclic to nowoczesny, internetowy bukmacher legalnie działający w Polsce. Co to oznacza? To oznacza, że u bukmachera Betclic swoje zakłady postawimy tylko w Internecie. Ma to swoje plusy i minusy. Aby postawić swoje typy w Betclic trzeba najpierw otworzyć konto internetowe Betclic. Można to zrobić chociażby klikając tutaj.

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Rejestracja u bukmachera Betclic przebiega dosyć standardowo. Po wejściu na ich stronę musimy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, pesel, email, telefon, adres i dane do logowania. Jest to zwykły zestaw danych – rzuca się w oczy brak popularnego ostatnio konta tymczasowego, ale z drugiej strony ono i tak niewiele daje.

Strona internetowa legalnego bukmachera Betclic jest dosyć… średnia. Została ona przygotowana w przyjaznych barwach, ale nawigowanie może dostarczyć pewnych kłopotów. Podstrony wczytują się wprawdzie błyskawicznie, ale niektóre działy trudno zlokalizować, a sam czas na oddanie typów jest trochę dłuższy niż u konkurencji. To drobiazgi, ale czasem robią różnicę

Betclic dba za to o kibiców sportowych. Dzięki Betclic TV fani sportu mają możliwość oglądania niektórych wydarzeń sportowych. W Betclic TV można oglądać między innymi rozgrywki NBA w fazie PlayOff, Bundesligę, Ligę Mistrzów w siatkówce i niektóre turnieje tenisa. To naprawdę miły dodatek do funkcjonalności bukmachera Betclic.

Betclic przygotował także dla swoich typerów aplikację mobilną do obstawiania meczy.  Jest ona bardzo intuicyjna, funkcjonalna i dostępna dla urządzeń z Androidem oraz iOS. Z poziomu aplikacji mamy dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, w tym oglądania na żywo Betclic TV! Warto mieć konto w Betclic chociażby z tego powodu.

Na koniec zapraszamy do przeczytania naszego porównania legalnych bukmacherów w Polsce (w tym firmy Betclic), a w szczególności sposobów zawierania zakładów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów, które przygotowaliśmy w tym miejscu.

Podsumowanie

Wielu naszych czytelników czekało na wejście na polski rynek dużych firm bukmacherskich z Zachodu. Można stwierdzić, że Betclic jest największym z dotychczasowych graczy, którzy się na to zdecydowali. Jest to ciekawy bukmacher, który ma sporo zalet, ale i pewne wady.

Zanim rozpoczniecie grę w Betclic polecamy zapoznać się z naszym rankingiem legalnych bukmacherów w Polsce i zobaczyć, jak wypada w nim Betclic. Ranking znajdziecie tutaj.

Nasza łączna ocena legalnego bukmachera Betclic: 7/10!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)