Porównanie strony i aplikacji mobilnej

Porównanie  strony internetowej i aplikacji mobilnej bukmacherów

mobile.jpg (400A?363)

Komfort typowania to też jest bardzo istotny element zarabiania na bukmacherach.  Fakt, że jest on mniej istotny niż wysokość oferty (sprawdź nasze porównanie ofert bukmacherów tutaj) lub jakość bonusów (tutaj porównujemy bonusy u bukmacherów), ale ciągle to ważny element typowania.

Czym jest komfort typowania? Jest to w dużym uproszczeniu jakość i funkcjonalność strony  internetowej oraz aplikacji mobilnej (jeżeli taka istnieje). Dużo przyjemniej i przede wszystkim sprawniej się typuje, jeżeli strona internetowa bukmachera nie zacina się, jest logicznie stworzona i tak dalej. Nie raz zdarzyło się Wam pewnie pomyśleć o jakimś typie 2-3 minuty przed rozpoczęciem spotkania. Dobra strona internetowa to taka, na której jest to czas wystarczający na zalogowanie się, dokonanie depozytu, znalezienie typu i go postawienie.

Ważne! Bądź bezpieczny i graj legalnie!

Ważne jest by wiedzieć, która cecha bukmachera jest dla nas najważniejsza. Dla wyższych kursów warto przecierpieć gorszą stronę internetową, ale już dla szybszej obsługi klienta niekoniecznie. Najważniejsze jest to, że na naszej stronie prezentujemy tylko sprawdzonych i legalnych bukmacherów działających w Polsce. Każdy wybór z tej grupy, to dobry wybór!

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak działa aplikacja mobilna Totolotek?
 • Jak działa aplikacja mobilna Fortuna?
 • Jak działa aplikacja mobilna LVbet?
 • Jak działa aplikacja mobilna Betfan?
 • Jak działa aplikacja mobilna Betclic?
 • Jak działa aplikacja mobilna eToto?
 • Czy w Totolotek można grać z komórki?
 • Czy w Totolotek można grać z tableta?
 • Czy w LVbet można grać z komórki?
 • Czy w LVbet można grać z tableta?
 • Czy w Fortuna można grać z komórki?
 • Czy w Fortuna można grać z tableta?
 • Czy w Betclic można grać z komórki?
 • Czy w Betfan można grać z komórki?
 • Czy w eToto można grać w komórki?
 • Jak grać w Totolotek?
 • Jak grać w Fortuna?
 • Jak grać w LVbet?
 • Jak grać w Betclic?
 • Jak grać w Betfan?
 • Jak grać w eToto?

Po pierwsze strona internetowa

Czasy się zmieniają. Kiedyś polscy bukmacherzy w ogóle nie mieli stron internetowych.  Następnie na swoich stronach umieszczali ofertę, ale trzeba było przepisać numery spotkań i udać się do lokalu osobiście by zrealizować typy. Dalszym krokiem były różnego rodzaju kupony wirtualne, ale ciągle wymagały  one od nas wizyty w lokalu (chociaż dużo krótszej i przyjemniejszej). W kolejnych latach pojawiły się pierwsze możliwości stawiania przez Internet, ale ciągle „rejestracja” odbywała się w lokalu. Wreszcie, w ostatnich latach polscy bukmacherzy stali się bukmacherami internetowymi z prawdziwego zdarzenia. Można u nich otworzyć konto, dokonać depozytu, postawić typ i wypłacić wygraną bez jakiejkolwiek wizyty w punkcie naziemnym!

Wieloletnie zdobywanie doświadczenie pozwoliło polskim bukmacherom stać się z marszu najlepszymi. Nasza oferta, zakłady na żywo, obsługa klienta, czy bonusy nie tylko nie są gorsze od konkurencji zza granicy, ale często są lepsze. Niektórych rozwiązań ciągle nie oferują bukmacherzy internetowi.

Stronę internetową porównywać jest bardzo trudno. Jednemu będą się podobać czarne barwy, innemu żółte, jeszcze jeden powie, że najładniejsza jest strona w jasnym odcieniu. To samo z funkcjami. Są zwolennicy minimalizmu i maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Jedno jest pewne – strony internetowe bukmacherów powinny się sprawie ładować na każdego podstronie, nie zawieszać i umiejętnie obsługiwać zakłady na żywo. Warunek ten spełnia strona internetowa zarówno firmy Totolotek, jak i LVbet, Betclic, Betfan, eToto oraz  Fortuna.

Jeżeli chodzi o zakłady na żywo, to zdecydowanie najkorzystniej prezentuje się strona internetowa bukmachera Fortuna. Wydaje się, że bardzo umiejętnie połączyli oni funkcjonalność gry na żywo, z niezbędnymi statystykami, a dodali nawet coś czego nikt nie ma – czat z innymi typerami. Taki czat to bardzo interesujący dodatek – zawsze można złapać jakąś ciekawą poradę.

Przeczytaj pełną recenzję bukmachera Fortuna!

Jak działa ten czat można sprawdzić na stronie Fortuna!

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Kolejną kwestią jest funkcjonalność strony internetowej. My – po obszernej analizie -znamy strony internetowe Totolotka, Betclic, Betfan, eToto, Fortuny i LVbet na wylot. Dlatego też nasza ocena mogłaby być subiektywna. Aby rozwiązać ten problem poprosiliśmy trzech typerów (młodego, w średnim wieku oraz starego wygę) aby oddali prosty zakład na strzelca bramki w Lidze Mistrzów. Liczyliśmy czas od wejścia na stronę do kliknięcia oddaj typ – na koncie środki były wpłacone wcześniej. Czas, w którym im się to udało, uznajemy za reprezentatywne wyniki funkcjonalności strony internetowej. Średnio było to:

 • 42 sekundy u bukmachera Totolotek;
 • 47 sekund u bukmachera Betclic;
 • 50 sekund u bukmachera Betfan;
 • 52 sekundy u bukmachera Fortuna;
 • 53 sekundy u bukmachera LVbet;
 • 57 sekund u bukmachera eToto;

Wydaje się więc, że bukmacher Totolotek ma najkorzystniej rozłożoną ofertę. Fakt, że w LVbet i Betfan część zdarzeń jest widoczna dopiero po kliknięciu wszystkie, a kolejność lig i sportów w BetclicFortuna nie zawsze jest sensowna.

Przeczytaj pełną recenzję bukmachera Totolotek!

Na stronie Totolotek można oddać swój typ!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Drugą sprawą jest czas depozytów, ale ten porównaliśmy już w tym artykule porównującym płatności do legalnych bukmacherów w Polsce. Wszystkie wyniki tam znajdziecie. Krótko tylko przypomnimy, że pod względem czasu wpłat i wypłat konkurencję deklasuje bukmacher LVbet.

Przeczytaj pełną recenzję bukmachera LVbet!

Na stronie bukmachera można sprawdzić, jak wypłacić LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Po drugie zakłady mobilne

Strona internetowa to dopiero połowa sukcesu. W dzisiejszych czasach bardzo dużo zakładów jest oddawanych w biegu (w aucie, w pociągu, w oczekiwaniu na seans w kinie, w łóżku). Wszystko to najłatwiej zrobić przez telefon komórkowy. Jeżeli bukmacher posiada swoją autorską aplikację mobilną lub chociaż dostosowaną stronę internetową do wersji mobilnej, to jest to dużo przyjemniejsze.

Jak wygląda sprawa typowania mobilnego u opisywanych bukmacherów? Zaczniemy od tego, że bardzo dobrze. U każdego z naszych partnerów można oddać typ przez telefon bez żadnych problemów. Jak?

 • Totolotek posiada aplikację mobilną;
 • Betclic posiada aplikację mobilną;
 • Fortuna posiada aplikację mobilną;
 • Betfan dostosował swoją stronę do wersji mobilnej;
 • eToto dostosował swoją stronę do wersji mobilnej;
 • LVbet dostosował swoją stronę do wersji mobilnej.

Aplikacja mobilna bukmachera Totolotek to bardzo profesjonalna aplikacja umożliwiająca dokonanie wszystkich standardowych czynności typerskich (rejestracja, depozyt, wypłata, typowanie, typy na żywo) oraz wiele ciekawych dodatków (funkcja szybkiego typu, wyniki na żywo). Aplikację Totolotek przetestowaliśmy i uznajemy ją za godną polecenia. Pobierzecie ją ze strony Totolotek na Androida lub na IOS.

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna i Betclic również została przygotowana bardzo profesjonalnie. W naszym odczuciu jest nawet ciekawsza. Poza standardowymi funkcjami opisanymi wyżej, w aplikacji Fortuna otrzymujecie także pełne statystyki, wizualizację spotkań, stream na żywo wybranych spotkań oraz powiadomienia o wygranych! Aplikację mobilną Fortuna pobierzecie na stronie Fortuna (także w wersji na Androida lub na IOS).

Przeczytaj pełną recenzję bukmachera Betclic!

Na stronie Betclic możecie ściągnąć aplikację mobilną bukmachera!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny, polski bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Bukmacherzy LVbet, Betfan i eToto na razie nie oferują aplikacji mobilnej, ale bez problemu można tam postawić zakłady przez telefon, bo ich strona internetowa jest dostosowana do wersji mobilnej. Jeżeli nie lubicie instalować zbędnych aplikacji, to to jest wybór dla Was (chociaż zaznaczamy, że na stronę Betclic, Fortuna i Totolotek też można wejść bez aplikacji mobilnej!).

Podsumowanie

Stronę internetową oraz aplikację mobilną bukmacherów porównujemy dla spokoju prawdziwych koneserów typerskich. Nie ma większej różnicy pomiędzy bukmacherami, ale na pewno lepiej oddać typ w 40 sekund niż w 3 minuty. Szczególnie jeżeli chcemy oddać typ dwie minuty przed spotkaniem.

Spośród legalnych w Polsce bukmacherów, naszym zdaniem, najlepszą stronę internetową i aplikację mobilną ma Fortuna. Różnice są jednak małe, więc można również typować w Betclic, Betfan, eToto, Totolotek oraz LVbet!