Legalni bukmacherzy

sprawdzone.gif (475×235)

Na dzień dzisiejszy w Polsce jest kilku bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.  Rynek jest dynamiczny i bardzo konkurencyjny i dlatego też Ci bukmacherzy prezentują różny poziom. Grając identyczne typy można osiągnąć różny zysk w zależności od wybranego bukmachera – dlatego też należy stworzyć swego rodzaju ranking bukmacherów.

Sponsorzy serwisu Legalny.pl

W chwili obecnej nasza redakcja współpracuje z czterema legalnymi bukmacherami. Zdecydowaliśmy się nie opisywać wszystkich legalnych bukmacherów, a jedynie tych najlepszych. Dzięki temu macie gwarancje, że zakładając konta u naszych partnerów, nie będziecie żałować.

Kto jest sponsorem serwisu Legalny.pl? Jeszcze raz przypominamy, że wszyscy nasi partnerzy działają legalnie na rynku polskim i wszyscy umożliwiają obstawianie zakładów bukmacherskich w Internecie. Sponsorują nas:

Totolotek – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Totolotek to jeden z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Cechuje ich wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa i szeroka oferta. Totolotek poza ofertą internetową przyjmuje również zakłady w ponad 350 punktach naziemnych.

Przeczytaj recenzję bukmachera Totolotek!

Więcej na stronie Totolotek!

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

LVbet – sponsor serwisu

Legalny bukmacher LVbet to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów legalnie działających w Polsce. Powstał w Internecie, a obecnie rozwija także swoją sieć lokali naziemnych. Posiada bardzo szeroką ofertę, niezłe kursy i najszybsze wypłaty na świecie!

Przeczytaj recenzję bukmachera LVbet!

Więcej na stronie LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Fortuna – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na polskim rynku. Poza oferowaniem zakładów internetowych, Fortuna operuje również w prawie 600 naziemnych lokalach. Bukmachera tego cechuje bardzo szeroka oferta zakładów na żywo i bardzo dobre kursy.

Przeczytaj recenzję bukmachera Fortuna!

Więcej na stronie Fortuna!

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

forBET – sponsor serwisu

Legalny bukmacher forBET to jeden z najmłodszych bukmacherów oferujących swoje usługi na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jest to bukmacher tylko i wyłącznie działający w Internecie – nie posiadają oni ani jednego punktu naziemnego. Nie przeszkadza (a nawet pomaga) im to być bardzo nowoczesnym i profesjonalnym bukmacherem.

Przeczytaj recenzję bukmachera forBET!

Więcej na stronie forBET!

(forBET zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)