Legalni bukmacherzy

sprawdzone.gif (475A?235)

Na dzień dzisiejszy w Polsce jest kilku bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.  Rynek jest dynamiczny i bardzo konkurencyjny i dlatego też Ci bukmacherzy prezentują różny poziom. Grając identyczne typy można osiągnąć różny zysk w zależności od wybranego bukmachera – dlatego też należy stworzyć swego rodzaju ranking bukmacherów.

Sponsorzy serwisu Legalny.pl

W chwili obecnej nasza redakcja współpracuje z sześcioma legalnymi bukmacherami. Zdecydowaliśmy się nie opisywać wszystkich legalnych bukmacherów, a jedynie tych najlepszych. Dzięki temu macie gwarancje, że zakładając konta u naszych partnerów, nie będziecie żałować.

Kto jest sponsorem serwisu Legalny.pl? Jeszcze raz przypominamy, że wszyscy nasi partnerzy działają legalnie na rynku polskim i wszyscy umożliwiają obstawianie zakładów bukmacherskich w Internecie. Sponsorują nas:

Betclic – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Betclic to czołowa, europejska firma bukmacherska. Kiedyś działali w Polsce nielegalnie, ale teraz już mają licencję i można u nich bezpiecznie i zgodnie z prawem typować. Betclic nie ma punktów naziemnych, ale ma międzynarodowe doświadczenie bukmachera internetowego!

Przeczytaj recenzję bukmachera Betclic!

Więcej na stronie Betclic!

(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Betfan – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Betfan to stosunkowo nowa firma na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dzięki szerokiej ofercie, dobrym promocjom oraz profesjonalnej obsłudze szybko zdobywają polskich klientów.

Przeczytaj recenzję bukmachera Betfan!

Więcej na stronie Betfan!

(betfan zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Totolotek – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Totolotek to jeden z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Cechuje ich wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa i szeroka oferta. Totolotek poza ofertą internetową przyjmuje również zakłady w ponad 350 punktach naziemnych.

Przeczytaj recenzję bukmachera Totolotek!

Więcej na stronie Totolotek!

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

LVbet – sponsor serwisu

Legalny bukmacher LVbet to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów legalnie działających w Polsce. Powstał w Internecie, a obecnie rozwija także swoją sieć lokali naziemnych. Posiada bardzo szeroką ofertę, niezłe kursy i najszybsze wypłaty na świecie!

Przeczytaj recenzję bukmachera LVbet!

Więcej na stronie LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Fortuna – sponsor serwisu

Legalny bukmacher Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na polskim rynku. Poza oferowaniem zakładów internetowych, Fortuna operuje również w prawie 600 naziemnych lokalach. Bukmachera tego cechuje bardzo szeroka oferta zakładów na żywo i bardzo dobre kursy.

Przeczytaj recenzję bukmachera Fortuna!

Więcej na stronie Fortuna!

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

forBET – sponsor serwisu

Legalny bukmacher forBET to jeden z najmłodszych bukmacherów oferujących swoje usługi na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jest to bukmacher tylko i wyłącznie działający w Internecie – nie posiadają oni ani jednego punktu naziemnego. Nie przeszkadza (a nawet pomaga) im to być bardzo nowoczesnym i profesjonalnym bukmacherem.

Przeczytaj recenzję bukmachera forBET!

Więcej na stronie forBET!

(forBET zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)