Etoto

(etoto zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Legalny bukmacher etoto

Etoto jest jednym z młodszych bukmacherów legalnie działających na polskim rynku. Zakłady bukmacherskie etoto powstały w 2011 roku, a więc kilka lat temu. W ofercie eToto nie widać jednak braku doświadczenia, a wręcz przeciwnie – jest ona bardzo dobra.

Ważne! Bądź bezpieczny i graj legalnie!

Etoto jest legalnym bukmacherem. Swoje usługi naziemne świadczą oni od 2011 roku, a usługi w Internecie od 2014 roku. Etoto organizuje zakłady bukmacherskie przez Internet na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2014 roku. Numer licencji: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki gwarancji ministerstwa Finansów można śmiało stwierdzić, że gra w etoto jest legalna i w pełni bezpieczna!

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Co to jest etoto?
 • Co oferuje etoto?
 • Jakie są wady etoto?
 • Jakie są zalety etoto?
 • Jak wpłacić do etoto?
 • Jak wypłacić z etoto?
 • Jak postawić zakład w etoto?
 • Jak się skontaktować z etoto?
 • Czy etoto jest legalny?
 • Jakie ma etoto opinie?

Co oferuje etoto?

Czy bukmacher etoto ma dobrą ofertę? Trzeba przyznać, że tak. Oferta bukmachera etoto prezentuje się bardzo ciekawie. Po pierwsze oferta bukmachera eToto jest bardzo szeroka. W etoto możemy postawić zarówno znane i lubiane sporty (piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka), jak i te bardziej niszowe (w etoto zagramy MMA, netball, surfing, trotting i wiele innych).

Szerokość oferty eToto widać również poprzez ilość wydarzeń. Etoto nie tylko oferuje dużo sportów, ale też w wielu kombinacjach. Oferując na przykład golfa bukmacher etoto nie ogranicza się do jednego turnieju, a oferuje ich wiele. To samo dotyczy się innych sportów, a najwięcej oferowanych wydarzeń oczywiście jest z piłki nożnej.

Oferta etoto jest dopracowana również jeżeli chodzi o zakłady poboczne. Oczywiście najwięcej zakładów pobocznych jest przygotowanych na najbardziej popularne mecze piłkarskie, ale inne sporty także są pod tym względem dopracowane. W etoto nie ma żadnych problemów z zagraniem zakładów pobocznych na siatkówkę, hokeja czy inne sporty.

Zakłady poboczne bukmachera etoto oferowane są również podczas zakładów na żywo. Etoto zakłady na żywo przygotował bowiem na bardzo wysokim poziomie. Oferta etoto LIVE jest bardzo ciekawa i szeroka. Na żywo w eToto możemy zagrać bardzo dużo wydarzeń z najróżniejszych sportów. W etoto nie ma problemów z graniem LIVE na snookera, piłkę ręczną, golfa, czy esporty! A wszystko to oczywiście z zakładami pobocznymi!

Zapytacie pewnie czy etoto kursy spełniają oczekiwania typerów? Szczerze musimy odpowiedzieć, że… tak! Bukmacher eToto oferuje bardzo dobre kursy. Oczywiście eToto jest legalnym bukmacherem, a więc ich kursy są tak naprawdę niższe o 12% ale to dotyczy każdego legalnego bukmachera w Polsce.

Sporym minusem oferty bukmachera etoto jest brak sportów wirtualnych. Wprawdzie nie polecamy ich typować, a nawet zdecydowanie to odradzamy, ale w dzisiejszych czasach sporty wirtualne w ofercie są standardem. Być może sporty wirtualne w Etoto są na razie melodią przyszłości, a może bukmacher ten stawia tylko na typerów a nie hazardzistów?

Ofertę bukmachera etoto trzeba oczywiście porównać z ofertą pozostałych bukmacherów, któzy są legalni w Polsce. Najprościej dokonacie tego czytając nasz artykuł, w którym porównujemy oferty legalnych bukmacherów w Polsce. Dowiecie się z niego czy warto grać w etoto.

Jak się skontaktować z etoto?

Trzeba bardzo pochwalić kontakt z bukmacherem etoto. Nie piszemy tutaj nawet o  formach kontaktu, ale o samej informacji dostępnej na ich stronie internetowej. Etoto rzetelnie informuje swoich użytkowników jak się z nimi skontaktować, w jakich godzinach i w jakich sprawach.

W jakich godzinach pracuje etoto? Na tą chwilę support etoto pracuje w godzinach od 9:00 do 22:00 każdego dnia. Tak to prawda – w etoto nie ma wolnych niedziel! Jeżeli będziecie mieli potrzebę kontaktu z etoto w nocy, to niestety na  odpowiedź będzie trzeba poczekać do godziny 9:00 rano.

Bukmacher eToto obsługuje swoich użytkowników oczywiście w polskim języku. To zwykła praktyka w przypadku legalnych bukmacherów w Polsce, ale jest to zaleta, a więc o niej piszemy.

Z bukmacherem Etoto możemy się skontaktować za pomocą:

 • czatu na żywo;
 • formularza kontaktowego;
 • mailowo
 • osobiście w jednym z punktów.

Można więc powiedzieć, że możliwości kontaktu z etoto są bardzo szerokie. Ponadto support etoto działa bardzo sprawnie, a wszystkie zgłoszenia są rozwiązywane w bardzo szybkim tempie. Standardowo polecamy przeczytać nasz artykuł porównujący obsługę klienta u legalnych bukmacherów, a po jego lekturze będziecie mogli sami ocenić support etoto.

Jak wpłacić do etoto oraz jak wypłacić z etoto?

Dział wpłaty i wypłaty (w porównaniu do powyższego) to wręcz tajemnica na stronie bukmachera etoto. Po długich poszukiwaniach dowiemy się, że ich oferta wpłat i wypłat j est dosyć skromna. W porównaniu do konkurencji można wręcz napisać fatalna.

Jak można wpłacić do etoto? W tej chwili możemy skorzystać z:

 • szybkiego przelewu bankowego.

Szybki przelew bankowy to oczywiście bardzo dobra forma depozytu, ale w oczy rzuca się brak jakiegokolwiek wyboru w eToto. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w tym punkcie konkurencja. Jaki jest minimalny depozyt do etoto? Na szczęście tutaj bukmacher sporo nadrabia, bo takiego minimum nie ma. Wpłacić do etoto możemy nawet 1 PLN! Etoto nie pobiera prowizji za wpłaty.

Jeżeli chodzi o wypłaty z etoto, to trwają one do 24 godzin. Nie ma minimalnej kwoty wypłaty, etoto nie pobiera również żadnych opłat za wypłaty. W tym momencie (zgodnie z prawem) z etoto możemy  wypłacić tylko przy pomocy przelewu bankowego. To jednak jest standard w Polsce, a więc eToto nie odstaje od konkurencji.

Interesuje Was porównanie etoto z konkurencją? Zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym porównujemy wpłaty i wypłaty legalnych bukmacherów w Polsce.

Jakie bonusy oferuje etoto?

Na naszym portalu (w recenzjach) powstrzymujemy się od opisywania bonusów bukmacherskich legalnych bukmacherów w Polsce. Ma to związek z obowiązującym prawe. Jeżeli mimo to interesuje Was porównanie bonusów (i sprawdzenie, jak na tym tle wypada bukmacher etoto), to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym porównujemy bonusy bukmacherów.

Czytając ten artykuł dowiecie się, jaki bonus oferuje etoto,  jak ten bonus prezentuje się na tle konkurencji, czy etoto ma wysoki bonus, czy etoto ma dobry bonus i tak dalej.

Czy etoto inwestuje w polski sport?

Prawdopodobnie polski sport jest istotny dla bukmachera etoto, ale nie przejawia się to za często w bezpośrednim sponsoringu. Niestety musimy więc napisać, że typując w etoto nie przyczyniasz się za bardzo do rozwoju polskiego sportu ani żadnego klubu sportowego. Bukmacher etoto nie sponsoruje w tym momencie żadnej drużyny. A szkoda.

Na pytanie: czy etoto sponsoruje polski sport? – nie możemy odpowiedzieć negatywnie. Bukmacher eToto był na przykład sponsorem gali Polsat Boxing Night, która odbyła się w kwietniu 2018 roku. W porównaniu do konkurencji opisywanej na naszym portalu wygląda to jednak słabo. Jak będzie w przyszłości? Tego na razie nie wiadomo.

Jak postawić zakład w etoto?

Legalny bukmacher etoto przygotował kilka możliwości postawienia zakładów bukmacherskich. Po pierwsze, dokonamy tego za pomocą ich strony internetowej. Wystarczy otworzyć nowe konto (już niedługo poinformujemy, jak się zarejestrować w etoto), dokonać depozytu i postawić swoje zakłady. Strona internetowa etoto jest przygotowana bardzo profesjonalnie i każdy z Was zakłady bukmacherskie postawi bez problemu.

Część z Was pyta nas o to, czy etoto aplikacja mobilna jest już gotowa? Niestety nie jest, ale nie przeszkadza to w typowaniu mobilnym. Dlaczego? Ponieważ legalny bukmacher eToto przygotował swoją stronę internetową również w wersji mobilnej. Dzięki temu możemy oddać swoje typy przez telefon lub tablet i to bez konieczności ściągania dodatkowych aplikacji.

Tradycyjni typerzy mogą natomiast postawić zakład w etoto po prostu udając się osobiście do jednego z punktów naziemnych etoto. Tych w Polsce nie ma za dużo, ale większość z Was na pewno niedaleko nich mieszka. Są one zlokalizowane w dużych miastach w całej Polsce.

Zastanawiacie się jak wypadają możliwości typowania u bukmachera etoto w porównaniu do legalnej konkurencji? Jeżeli tak, to zapraszamy Was do zapoznania się z naszym porównaniem sposobów zawierania zakładów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów. Po lekturze poznacie odpowiedzi.

Podsumowanie

Etoto to legalny bukmacher, który oferuje zakłady bukmacherskie w Polsce. Mają dobrą ofertę, niezłe bonusy i bardzo zorientowaną na klienta obsługę klienta.

Zastanawiasz się jak się zarejestrować w eToto aby nie przegapić bonusów?  W eToto możecie się zarejestrować z tego linku. Następnie możecie przetestować tego bukmachera i skorzystać ze wszystkich jego bonusów.

(etoto zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)