Superbet

Legalny bukmacher Superbet

Superbet to jeden z legalnych bukmacherów działających w Polsce, ale na razie tylko z licencją na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych. Bukmacherów z licencją naziemną jest w tym momencie dziewięciu, a z licencją internetową tylko ośmiu. Przedstawiciele Superbet zapewniają jednak, że starają się intensywnie również o licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Jak tylko się to stanie – poinformujemy Was o tym i napiszemy, jak się zarejestrować w Superbet.

Ważne! Bądź bezpieczny i graj legalnie!

Superbet to licencjonowany bukmacher, który organizuje zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe i inne (polityczne i społeczne). Superbet to rumuński bukmacher, którego historia sięga 2009 roku. Od tego czasu firma ta intensywnie się rozwijała, a obecnie intensywnie zdobywa rynek polski. W ciągu kilku miesięcy otwarli prawie 50 punktów stacjonarnych, w których przyjmują zakłady. Można założyć, że do końca roku punktów tych będzie dużo więcej.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Co to jest Superbet?
 • Co oferuje Superbet?
 • Jakie są wady Superbet?
 • Jakie są zalety Superbet?
 • Jak wpłacić do Superbet?
 • Jak wypłacić z Superbet?
 • Jak postawić zakład w Superbet?
 • Jak się skontaktować z Superbet?
 • Czy Superbet jest legalny?
 • Jakie ma Superbet opinie?

Co oferuje Superbet?

Poniżej prezentujemy analizę oferty bukmachera Superbet, ale trzeba pamiętać, że poniższa analiza dotyczy tylko oferty naziemnej. Na pewno w momencie wprowadzenia możliwości przyjmowania zakładów przez Internet oferta zostanie podrasowana, kursy urosną, dojdą nowe możliwości gry i bonusy. Mimo wszystko już teraz oferta Superbet wygląda interesująco. Wystarczy napisać, że Superbet oferuje zakłady na żywo oraz sporty wirtualne (tak bez gry przez Internet)!

Zaczniemy tym razem od końca, bo koniec jest bardzo interesujący. Czy Superbet oferuje zakłady na żywo? Jak grać na żywo w Superbet skoro nie mają wersji online? Czy w Superbet sporty wirtualne istnieją? Jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet w punkcie naziemnym? Takie pytania mogą i powinny Wam się nasunąć w tym momencie. I prawidłowo.

Bukmacher Superbet zakłady na żywo oferuje w punktach naziemnych. W każdym punkcie naziemnym bukmachera Superbet są specjalne ekrany, na których prezentowane są aktualne kursy, aktualny wynik meczu oraz (wkrótce) graficzny opis meczu lub transmisja na żywo. Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawe rozwiązanie, a jeżeli do tego doszłaby sprzedaż piwa, to mógłby to być sukces! Na pewno warto spróbować zagrać LIVE w Superbet.

Podobnie przedstawiają się sporty wirtualne w Superbet. Superbet przygotował w tym momencie wyścigi chartów oraz żużel w formie wirtualnej. Można je obstawiać w godzinach otwarcia punktów Superbet. Nowy wyścig rozpoczyna się co kilka minut. Co ważne możemy obstawiać nie tylko zwycięstwo, ale też zakłady poboczne na sporty wirtualne.

Jak wygląda oferta zakładów Superbet? Sama oferta bukmacherska na razie jest dosyć uboga. (ale to się na pewno poprawi!). To znaczy inaczej – główne sporty są bardzo dobrze wdrożony (szczególnie niższe ligi – na przykład siódma liga angielska!). Problem się pojawia w momencie, gdy chcemy zagrać jakieś niszowe sporty. Te na razie w Superbet są wprowadzane stopniowo.

Dużo lepiej w ofercie legalnego bukmachera Superbet przedstawiają się zakłady poboczne. Zastanawiacie się jak grać w Superbet? Na pewno warto grać na zakłady poboczne, których jest bardzo dużo. Na przykład wspomniane mecze z siódmej ligi angielskiej mają… ponad 50 zakładów pobocznych. To absolutne rekordy.

Jakie są kursy w Superbet? Czy Superbet ma wysokie kursy? Jak już pewnie wiecie analiza oferty musi dotyczyć również wysokości kursów. Bukmacher Superbet kursy oferuje przyzwoite. Są one na średnim poziomie, ale jednak trochę niższe od kursów Fortuny. Tak jak już pisaliśmy – kursy wzrosną po wprowadzeniu zakładów przez Internet.

Na koniec informujemy, że jeszcze bukmachera Superbet nie porównywaliśmy z innymi recenzjami (porównanie ofert legalnych bukmacherów w Polsce znajdziecie w tym artykule). Po pojawieniu się możliwości rejestracji dokonamy tego niezwłocznie i Was poinformujemy.

Jak się skontaktować z Superbet?

Bukmacher Superbet na razie nie działa w Internecie a przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Ich obsługa klienta zachowuje się tak, jakby to był profesjonalny bukmacher internetowy. Posiadają oni już czat na żywo, adres mailowy oraz całe call center z polskimi pracownikami.

Legalny bukmacher Superbet stale rekrutuje kolejnych pracowników. W tej chwili na ich stronie jest kilkanaście ofert pracy, a dodatkowo zachęcają oni do otwierania swoich punktów naziemnych Superbet.

Na razie nie jesteśmy w stanie ocenić jakości supportu Superbet, bo nie mając konta nie mamy żadnych spraw. Niezwłocznie po rejestracji zasypiemy obsługę klienta Superbet pytaniami i zrelacjonujemy  Wam ich efektywność.

Czekając na legalnego bukmachera Superbet polecamy Wam obstawiać u innych dobrych bukmacherów. Na początku warto przeczytać nasz artykuł porównujący obsługę klienta u legalnych bukmacherów.

Jak wpłacić do Superbet oraz jak wypłacić z Supebet?

Ten podpunkt z oczywistych względów będzie na razie dosyć pusty. Dlaczego? Po prostu nie wiadomo jeszcze jakie formy płatności zaoferuje bukmacher Superbet. Jedno jest pewne – wypłaty z Superbet będą realizowane przelewem na konto bankowe, bo tak muszą czynić wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Nie wiemy natomiast ile trwa wypłata z Superbet, bo nie możemy tego wiedzieć. Nikt przecież jeszcze nie wypłacał.

Jak będzie można wpłacić do Superbet? Nie wiadomo. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe działania Superbet możemy być pewni, że bukmacher ten zaoferuje szeroką gamę możliwości depozytu. Wpłata do Superbet przelewem wydaje się pewna, ale powinniśmy móc także zrealizować takie rzeczy, jak:

 • wpłata do Superbet BLIK;
 • wpłata do Superbet Skrill;
 • wpłata do Superbet przelewy24;
 • wpłata do Superbet paysafecard;
 • a może i inne.

Czy wiadomo już ile kosztuje wypłata z Superbet? Na razie brak jest informacji o prowizjach. Prawdopodobnie Superbet nie będzie pobierać opłat za wpłaty oraz wypłaty. Nie znamy też minimalnych progów depozytów i wypłat.

Superbet w Polsce na razieoferuje zakłady tylko w formie naziemnej. Jeżeli chcesz grać przez internet, to koniecznie sprawdź w tym artykule, który bukmacher wypłaca najszybciej w Polsce.

Jakie bonusy oferuje Superbet?

Bukmacher naziemny nie oferuje bonusów prawda? Nic bardziej mylnego. Superbet oferuje specjalne promocje.  Bonusy Superbet są dostępne na razie tylko w lokalach naziemnych – co logiczne. Jakie promocje Superbet oferuje? W chwili obecne Superbet oferuje sześć promocji polegających na zwiększeniu kursów, gry bez ryzyka, powiększeniu wygranych i innych. Aktualną ofertę bonusów Superbet warto śledzić na ich stronie.

Gdy tylko bukmacher Superbet rozpocznie działalność internetową na pewno zaoferuje bonus powitalny Superbet. Taki bonus to idealna strategia pozwalająca na przejęcie klientów od konkurencji. Na razie nie wiemy jaki Superbet bonus powitalny zaoferuje, ale musi on być duży (bo konkurencja z bonusami dochodzi do 1000 PLN!).

Poza bonusem powitalnym Superbet będzie musiało rozszerzyć swoją gamę promocji w celu utrzymania klientów. Jesteśmy jednak o to spokojni, bo skoro już posiadają dużo ofert, to w Internecie będzie ich jeszcze więcej. Oby lepszych od konkurencji. Czekając na nowe oferty możesz sprawdzić w naszym artykule – który bukmacher oferuje najlepsze bonusy!

Superbet program lojalnościowy też byłby dobrym rozwiązaniem. Zarówno do gry w punktach naziemnych, jak i do gry w Internecie. Czy się pojawi taki program? Tego się dowiemy w ciągu najbliższych tygodni. Inną szansą na nowych klientów byłaby możliwość grania bez podatku w Superbet. W sensie – w ramach specjalnej promocji.

Czy Superbet inwestuje w polski sport?

Superbet na razie nie jest sponsorem polskich drużyn sportowych. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni, ale nie wiemy w jaki sposób. Na razie odpowiadamy więc krótko – nie.

Jak postawić zakład w Superbet?

W tym momencie nie ma możliwości postawienia zakładu przez Internet u bukmachera Superbet. Z naszych informacji wynika, że właściciele Superbet intensywnie walczą o polską licencję na organizowanie gier  hazardowych przez Internet. Jak tylko ją otrzymają – ruszy rejestracja, a my pierwsi o tym poinformujemy.

Nie oznacza to jednak, że w Superbet nie da się postawić zakładu. Jeżeli mieszkacie niedaleko jednego z ich kilkudziesięciu punktów, to taki zakład możecie postawić osobiście. Co ważne bukmacher Superbet znacznie to ułatwia, bo kupon możemy przygotować przez Internet, nacisnąć drukuj kupon w Superbet i pójść z kodem kreskowym do lokalu. Cała procedura trwa wtedy kilak sekund.

Strona internetowa bukmachera Superbet prezentuje się bardzo dobrze zarówno w wersji na komputery, jak i w wersji na telefony komórkowe. W przyszłości można liczyć na uruchomienie dodatkowej aplikacji mobilnej Superbet. Aplikacja mobilna Superbet byłaby dużym ułatwieniem.

Jak możliwości obstawiania w Superbet wypadają na tle konkurencji? Na razie nie wiadomo, ale zapraszamy Was do zapoznania się z naszym porównaniem sposobów zawierania zakładów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów. Już niedługo do porównania dodamy Superbet!

Podsumowanie

Superbet to ósmy legalny bukmacher naziemny w Polsce. W tym momencie Superbet czeka na licencję na organizowania zakładów przez Internet, a po jej otrzymaniu wiele się zmieni. Będziemy informowali Was o tym na bieżąco. Na pewno Superbet jest perspektywiczny.