Australian Open w Totolotek

Trwa tydzień pełen emocji w sporcie i pełen ofert u legalnego bukmachera Totolotek. Co dzisiaj nas czeka?

Rozpoczął się Australian Open. Bez Agnieszki Radwańskiej nie możemy liczyć na pewne awanse do dalszych rund naszych zawodników i zawodniczek (czy mogliśmy na to wcześniej liczyć?). Podobno mamy już następczynie Agnieszki! We wtorek w pierwszym wielkoszlemowym turnieju tego roku zagra młoda Iga Świątek.

Iga zmierzy się z Ana Bogdan i będzie ją czekał trudny pojedynek, ale jednak do wygrania. Później na korty wyjdzie także Magda Linette, która zagra z Naomi Osaka. Dzisiaj w Totolotek wrzucając na kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami mecz młodej Polki (Igi) w Melbourne możesz zgarnąć 25% bonus od zagrania – aż do 50 PLN! To bardzo ciekawa oferta.

Oferta Totolotek nie jest ograniczona oczywiście do tenisa. W Totolotek możecie typować również inne sporty (na przykład skoki narciarskie, piłkę nożną lub koszykówkę). Oczywiście z zakładami pobocznymi. Aktualną ofertę sportową bukmachera Totolotek możecie sprawdzić na stronie Totolotek! (Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.).

Konto u bukmachera Totolotek można otworzyć na stronie Totolotek!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)