Betclic TV – darmowa telewizja!

Szykuje się nowy sezon w sporcie. Macie wykupiony dostęp; do telewizji? Jeżeli nie, to Betclic TV oferuje stały, darmowy dostęp do sportu!

Co to jest Betclic TV? To telewizja internetowa Betclic przeznaczona dla fanów sportu i typerów. Dzięki temu możecie nie tylko obstawiać zakłady w Betclic, ale też je potem oglądać i – być może – korygować swoje typy na żywo.

Co zrobić, aby korzystać z Betclic TV? Trzeba założyć konto w Betclic (poniżej link), zalogować się i wybrać mecz z logiem Betclic TV w sekcji „na żywo”. Oprócz tego trzeba mieć środki na koncie, mieć postawiony zakład w ciągu ostatniej doby lub mieć postawiony mecz, który chcemy oglądać. Proste?

Co można oglądać w Betclic TV? Bukmacher Betclic przygotował dla Was szeroki zestaw spotkań do oglądania na żywo. Wśród najciekawszych warto wymienić rozgrywki Serie A, Bundesligę, Copa America Wimbledon, NBA, czy NHL.

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)