Puchary w Totolotek

Już jutro na boiska wracają piłkarze w Lidze Mistrzów. Z tej okazji w Totolotek można postawić zakłady po wyższych kursach.

W tym tygodniu będziemy światkami kilku wielkich spotkań piłkarskich. Najciekawiej zapowiadają się starcia Napoli z Liverpoolem oraz Tottenhamu z Barceloną. W kilku spotkaniach możemy też zobaczyć sporo bramek (u siebie ze słabymi rywalami grają PSG, Roma, Juventus oraz Bayern). Wszystkie te spotkania  można obstawiać u legalnego bukmachera Totolotek z wyższymi kursami.

W Totolotek możecie typować Europejskie Puchary z kursami wyższymi o 14%. Co to oznacza? W praktyce taka promocja równoważna jest grze bez podatku. Bukmacher Totolotek zwiększa Wasze kursy o kwotę podatku, a dzięki temu wszyscy są zadowoleni: Skarb Państwa otrzymuje podatek, Wy gracie po kursach bez podatku, bukmacher sprzedaje swoje usługi.

Jak postawić zakład w Totolotek bez podatku? Wystarczy postawić dowolny kupon w Totolotek (na żywo lub przed meczem) za minimum 20 PLN i z minimalnym kursem całego kuponu 2,00. Oczywiście ta promocja przeznaczona jest na europejskie puchary, a więc przynajmniej jeden mecz musi pochodzić z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Ale to chyba nie będzie trudne. To co – ile goli strzeli jutro Robert Lewandowski?

Konto u bukmachera Totolotek można otworzyć na stronie Totolotek!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)