Gdzie oglądać mecze?

Lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym? Jeżeli tak, to Betclic jest dla Was idealny. Można tu stawiać i oglądać sport!

Prawdopodobnie większość z Was interesuje się jakimś sportem, prawdopodobnie też kibicujecie jakiejś drużynie. Obecnie płatnych telewizji jest tak dużo, że ciężko mieć je wszystkie. Jak oglądać mecze? Warto sprawdzić co oferuje telewizja legalnego bukmachera Betclic! Czym jest jest Betclic TV? To nic innego, jak telewizja internetowa, którą bukmacher Betclic przygotował specjalnie dla Was. Co ważne – jest darmowa i nie wymaga dodatkowego sprzętu.

Jak zainstalować Betclic TV? Nie trzeba nic instalować. Aby korzystać z telewizji Betclic wystarczy otworzyć nowe konto u bukmachera Betclic (poniżej link), zalogować się na nie i wybrać dowolne wydarzenie z logiem Betclic TV w sekcji “na żywo”. Co można oglądać w Betclic TV? Dostępnych jest bardzo dużo wydarzeń. Bukmacher Betclic przygotował dla Was chociażby rozgrywki Serie A, Bundesligi, Copa America, Wimbledonu, NBA, czy NHL. Prawda, że warto?

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)