Jak grać bez podatku?

Korzystając z nowej oferty specjalnej bukmachera Fortuna można całkiem legalnie… nie płacić podatku. O co chodzi?

Dzisiaj czeka nas kilka interesujących wydarzeń sportowych. W Polsce, w szesnastej kolejce Ekstraklasy, odbędzie się hit na szczycie. Lechia Gdańsk zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Goście będą się musieli wzbić na wyżyny, aby wygrać, bo stadion Energa Gdańsk stał się twierdzą prawie nie do zdobycia. Czy dzisiaj gospodarze znowu wygrają? Ten i inne dzisiejsze mecze można typować legalnie bez podatku – w Fortuna.

Jak typować bez podatku w Fortuna? Dzięki nowej ofercie weekendowej Fortuna jest to możliwe. Oczywiście jest to legalne – podatek jest płacony, po prostu nie przez Was, a przez bukmachera. Jak postawić kupon bez podatku? Wystarczy dzisiaj pomiędzy godziną 13:00, a 15:00 zagrać dowolny kupon z trzema lub więcej zdarzeniami w Fortuna. Dodajcie do niego koniecznie specjalny bonus Fortuna, który zwiększy Wasz kurs o 14%, a więc akurat o podatek. Proste?

Obstawiać można hit w Ekstraklasie, ale i masę innych spotkań. Bukmacher Fortuna przygotował ciekawą ofertę na dzisiejszy wieczór i cały tydzień.

Aktualną ofertę można sprawdzić na stronie Fortuna

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)