Legalne konto tymczasowe!

Bukmacher Fortuna wprowadza nową funkcjonalność! Od teraz można korzystać z legalnego konta tymczasowego!

Nie lubicie wysyłać skanów dowodów do bukmacherów? A kto lubi. Własnie naprzeciw takim problemom wyszedł bukmacher Fortuna! Przedstawiamy legalne konto tymczasowe. Co to jest konto tymczasowe Fortuna? To okazja do jeszcze szybszej i prostszej rejestracji u bukmachera Fortuna. Od teraz możecie zacząć typowanie od razu!

Jak działa konto tymczasowe w Fortuna? Dzięki niemu wszyscy nowi klienci mają możliwość rejestracji w Fortuna w mniej niż minutę. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i – co ważne – nie trzeba wysyłać skanu dowodu! Od razu można dokonać wpłaty i rozpocząć typowanie. Jak długo jest ważne konto tymczasowe Fortuna? Aż 28 dni, czyli prawie miesiąc.

Każdy posiadacz konta tymczasowego będzie je mógł w dowolnym momencie przekształcić w konto stałe Fortuna. Wystarczy przesłać skan dowodu osobistego i uzupełnić dane osobowe. Co ważne konto tymczasowe Fortuna uprawnia do skorzystania z ofert powitalnych Fortuna! To bardzo dobra zmiana!

Aktualną ofertę można sprawdzić na stronie Fortuna

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)