Maraton w LVbet!

Okres świąteczny cechuje się tym, że kilka kolejek rozgrywa angielska Premier League. Można ją typować w LVbet.

Jutro rozpocznie się dwudziesta kolejka Premier League. Najciekawszym spotkaniem będzie pojedynek Liverpool – Arsenal. Na kolejną rundę nie trzeba będzie długo czekać. Kolejka numer 21 odbędzie się w dniach 1-3 stycznia. Jej częścią będzie “mecz o mistrzostwo kraju” – Manchester City podejmie Liverpool! Przed aktualnym liderem są więc dwa trudne mecze – ile punktów zdobędą? Można to typować w LVbet i przy okazji wziąć udział w konkursie.

W LVbet możecie stawiać mecze 20. i 21. kolejki Premier League i zgarnąć dodatkowe 300 PLN co kolejkę! Jak to działa? Po prostu postaw przedmeczowy zakład kombi w LVbet składający się tylko z meczów 20. kolejki (lub 21. kolejki) rozgrywek angielskiej Premier League. Dziesięciu graczy z najwyższymi wygranymi kursami kuponów kombi otrzyma bonus od 80 PLN do nawet 300 PLN!

Konto w LVbet z opcją wyższych kursów można otworzyć na stronie bukmachera LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)