Sporty wirtualne w LVbet

Zapowiada się nudny dzień? Pamiętajcie, że w LVbet codziennie można legalnie obstawiać sporty wirtualne.

Nikt nie lubi dni bez emocji. Dzisiaj wprawdzie odbędzie się kilka pucharów w Europie (EFL Cup, Copa del Rey), ale to nie jest to samo co ligi lub europejskie puchary. W LVbet nie trzeba się jednak nudzić, ponieważ o każdej porze dnia i nocy można typować sporty wirtualne.

LVbet można typować wirtualne wyścigi (konne, chartów, żużla, kolarstwo i kłusaków) , wirtualną piłkę nożną i wirtualny tenis. Typowanie wirtualne w LVbet wygląda tak samo, jak normalne typowanie. Można później nawet oglądać wirtualne wydarzenia.

Aby Was zachęcić do sportów wirtualnych, bukmacher LVbet przygotował dodatkową ofertę. Można zyskać za darmo 20% do 20 PLN. Jak otrzymać ofertę? Wystarczy w ciągu tygodnia stawiać zakłady w ofercie sportów wirtualnych LVbet, za minimum 100 PLN a  dodatkową kwotę 20 PLN otrzymasz od LVbet w poniedziałek w następnym tygodniu! Spróbujecie?

Konto w LVbet z opcją wyższych kursów można otworzyć na stronie bukmachera LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)