Telewizja Betclic!

Dzisiaj przypominamy Wam o możliwości legalnego oglądania wydarzeń sportowych u legalnego polskiego bukmachera!

Każdy z naszych czytelników prawdopodobnie interesuje się sportem. Dlatego warto sprawdzić co nam oferuje telewizja bukmachera Betclic! Co to jest Betclic TV? To nic innego, jak zwykła telewizja internetowa, którą bukmacher Betclic przygotował dla prawdziwych fanów sportu. Dzięki niej możecie oglądać i obstawiać w jednym miejscu!

Jak zainstalować Betclic TV? na szczęście nie trzeba nic instalować. Wystarczy otworzyć nowe konto w Betclic (poniżej link), zalogować się na nie i wybrać wydarzenie z logiem Betclic TV w sekcji “na żywo”. I to wszystko – jeżeli macie jakieś środki na koncie, to otworzy Wam się transmisja na żywo!

Co oglądać w Betclic TV? Dostępnych jest bardzo wiele spotkań. Bukmacher Betclic przygotował dla Was chociażby rozgrywki Serie A, Bundesligi, Copa America, Wimbledonu, NBA, czy NHL. Prawda, że warto?

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)