Wirtualne typowanie!

Nie wiecie co dziś typować? Pamiętajcie, że u legalnego bukmachera Totolotek możecie typować wirtualne rozgrywki w każdej chwili!

CO można typować w Totolotek? Na przykład jaki będzie wynik meczu Rycerze Łódź – Śledzie Gdynia? Ile goli strzelą gospodarze? Czy będzie w tym meczu rzut karny? Te pytania brzmią absurdalnie tylko na pierwszy rzut oka. Rycerze Łódź i Śledzi Gdynia to prawdziwe nazwy drużyn w wirtualnej lidze Totolotek. Typować można też inne drużyny: Żabole Zabrze, Lwy Gdańsk, Pasy Kraków i tak dalej. Nazwy drużyn celowo można połączyć z prawdziwymi zespołami.

W Totolotek możecie typować rozgrywki wirtualnej Ekstraklasy (VS Ekstraliga Totolotek) przez całą dobę. Meczę odbywają się co kilka minut. Każdy z nich możecie typować z wieloma zakładami pobocznymi, a następnie oglądać na żywo. Tak to prawda – jeżeli nudzi Wam się w nocy, to możecie typować i oglądać mecze na stronie Totolotek.

Sporty wirtualne Totolotek nie są ograniczone do piłki nożnej. W Totolotek możecie typować i oglądać również wirtualny tenis oraz wirtualną koszykówkę. Oczywiście z zakładami pobocznymi. Aktualną ofertę sportów wirtualnych bukmachera Totolotek możecie sprawdzić na stronie Totolotek! (Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.).

Konto u bukmachera Totolotek można otworzyć na stronie Totolotek!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)