Wszyscy na Bali z Totolotek!

Bukmacher Totolotek zaprasza naszych czytelników do udziału w ich najnowszej akcji promocyjnej.

W lutym rozpoczął się nowy ranking Totolotek Bet Club, w którym do wygrania jest aż pięć wycieczek na Bali! Po prostu bądź wśród najlepszych graczy w Totolotek i przekonaj się ile atrakcji oferuje ta egzotyczna indonezyjska wyspa! Już dziś zacznij zbierać punkty Bet Club! Ranking Bali trwa do 20 maja 2019 roku.

A co jeżeli nie jesteś regularnym graczem? Nic straconego – i tak możesz polecieć na Bali z Totolotek! Równolegle startuje konkurs Totolotek „Wszyscy na Bali”. Aby wziąć w nim udział wystarczy do 19 maja postawić kupon na dokładnie sześć meczów jednej kolejki Ekstraklasy (stawka na kuponie dokładnie 6 PLN). Spośród nadesłanych kuponów – ten z najwyższym AKO wygra wycieczkę! Co ważne możesz zagrać nieograniczoną ilość kuponów spełniających warunki konkursu, także w ramach jednej kolejki! Tylko w Totolotek.

Konto u bukmachera Totolotek można otworzyć na stronie Totolotek!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)