Wyższe kursy w LVbet!

Lubicie typować bez podatku? W LVbet podatek wprawdzie płacicie, ale kursy są wyższe o 14%. Dlaczego?

Nikt nie lubi płacić podatku, ale niestety jest to smutny obowiązek. Także podczas typowania płacimy podatki. Dokładnie 12% podatku. Właśnie 12% z każdego naszego kuponu jest odkładane w formie podatku. Jak to działa? Jeżeli postawiliście kupno za 100 PLN, to tak naprawdę postawiliście kupon za 88 PLN. 12 PLN podatku zostało odprowadzone przez bukmachera do Skarbu Państwa.

LVbet może być inaczej. Co weekend (a w zasadzie w aż cztery dni: piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek) LVbet zwiększa kursy o kwotę wyższa niż podatek. Kursy są zwiększone aż o 14% na wybraną ligę europejską. Dzięki temu typując kupon za 100 PLN gramy tak naprawdę za 88 PLN, ale mamy kursy wyższe o 1,14 – a więc zaczynamy tak jakby z kwotą 100,32 PLN! Co grać w LVbet?

W tym tygodniu warto skorzystać z opcji wyższych kursów w LVbet przygotowanych na Włoską Serię A. Na przykład dzisiaj wszystkie kursy w spotkaniu Juventus – Napoli będą wyższe o 14%. A przypomnijmy, że w tym meczu może zagrać kilku Polaków!

Konto w LVbet z opcją wyższych kursów można otworzyć na stronie bukmachera LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)