Zwrot podatku w Betfan!

Dzisiaj zapraszamy Was do poczytania o specjalnej akcji legalnego bukmachera Betfan! Możecie wygrać aż 20% więcej!

Legalny bukmacher Betfan to stosunkowo nowa firma na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Jak na nowego konkurenta przystało, starają się oni zdobyć udział w rynku ciekawymi akcjami. Jedną z nich jest możliwość gry bez podatku w Betfan lub nawet z ujemnym podatkiem. Co ważne można z tego korzystać codziennie!

Po pierwsze najważniejsza informacja – podatek oczywiście jest odprowadzany, ale przez bukmachera. Sam sposób działania tej oferty jest bardzo prosty: wystarczy zagrać dowolny kupon z dwoma lub więcej zdarzeniami i kursem minimum 2,0 (oczywiście u bukmachera Betfan). Jeżeli wygracie, to Betfan dorzuci do wygranej aż 14% (a więc podatek).

To jeszcze nie wszystko. Lubicie grać większe kupony? Betfan to docenia. jeżeli Wasz kupon będzie się składał z czterech lub więcej zdarzeń, a kurs przekroczy 4,0, to Betfan doda do wygranej aż 20%. Proste? Ta oferta obowiązuje codziennie!

Konto u bukmachera Betfan można otworzyć na ich stronie internetowej!

(Betfan zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)