Gramy w Niemczech

Sobota zapowiada się bardzo ciekawie. Dzisiaj odbędą się spotkania trzech drużyn, które jeszcze walczą o mistrzostwo Niemiec.

Okey – zdajemy sobie sprawę, że kwestia mistrzostwa jest już raczej rozstrzygnięta. Do rozegrania zostało pięć spotkań, a Bayern Monachium ma siedem punktów przewagi nad drugą Borussią Dortmund. Odrobienie tego będzie bardzo trudne, szczególnie że w bezpośrednim spotkaniu to Bayern okazał się lepszy.

Na pewno jednak Borussia i Lipsk zagrają do końca, a że w ten weekend mają rywali dosyć słabych, to możemy być świadkami wysokich wygranych i dużej liczby goli. Borussia podejmie Herę Berlin (być możne z Krzysztofem Piątkiem w składzie), a Lipsk zagra z Paderborn. Najtrudniejsze zadanie czeka Bayern Monachium, który pojedzie do Leverkusen zmierzyć się z piątym w tabeli Bayerem.

Typować można w Betclic, który przygotował szeroką ofertę!

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)