Izrael – Polska!

Dzisiaj reprezentacja Polski wraca na boiska piłkarskie. Pewna awansu zagra wyjazdowe spotkanie z Izraelem.

W tym momencie Polska ma 19 punktów i jest liderem grupy G z pewnym awansem do Mistrzostw Europy. Druga jest Austria (16 punktów), a dalej są trzy drużyny z 11 punktami na koncie (Słowenia, Izrael i Macedonia Północna). Wszystkie mają jeszcze teoretyczne szanse na awans z drugiego miejsca w grupie.

Pamiętajcie jednak, że ten mecz nie jest o pietruszkę! Polska walczy o pierwsze miejsce w grupie (aby je zdobyć na 100% musi wygrać przynajmniej jeden mecz w ten weekend) i walczy także o rozstawienie w finałach. Rozstawienia nie zagwarantuje nawet pierwsze miejsce w grupie, ale dwie wygrane bardzo nas do niego przybliżą. Drugie miejsce w grupie może nas zrzucić nawet do czwartego koszyka w finałach! Dlatego trzeba dzisiaj zdobyć trzy punkty. Kurs na Polskę w Betfan wynosi aż 2,38 – jesteśmy faworytem.

Konto u bukmachera Betfan można otworzyć na ich stronie internetowej!

(Betfan zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)