Kiedy wraca Bundesliga?

W końcu mamy bardzo optymistyczną informację. Rozgrywki Bundesligi wracają już za tydzień – 16 maja!

Wielu zastanawiało się, czy to możliwe, ale udało się – już 16 maja swoje rozgrywki wznawia niemiecka Bundesliga, która tym samym ma szansę stać się najpopularniejszą ligą na świecie. To, jak popularna stała się Białoruś pokazuje, że pierwsza z wielkich lig, która ruszy zyska najwięcej. Pierwsza kolejkę po przerwie w Niemczech zobaczy… prawdopodobnie cały świat – skoro inne kraje wykupiły nawet koreańską ligę.

Szczególnie, że w tym sezonie rozgrywki w Niemczech nie są jeszcze rozstrzygnięte. Bayern Monachium ma zaledwie cztery punkty przewagi nad drugą Borussią Dortmund, a do rozegrania pozostało dziewięć kolejek – w tym mecz Borussia – Bayern, który może wiele zmienić.

Na straconej pozycji nie stoi też zespół RB Leipzig, który do lidera traci pięć punktów, ale ma znacznie łatwiejszy terminarz. Poza meczem domowym z Borussią nie zagra z nikim powyżej ósmego miejsca w tabeli. Dla porównania Bayern poza meczem z Borussią zmierzy się z czwartą Borussią Mönchengladbach, piątym Bayerem 04 Leverkusen i zawsze groźnym Eintrachtem. Będzie ciekawie! Typować Bundesligę można w Totolotek!

Konto u bukmachera Totolotek można otworzyć na stronie Totolotek!

totobaner.gif (480×60)

(Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)