Kończymy TCS!

Przed nami ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni 2019/2020! Na chwilę obecną liderem i faworytem jest Dawid Kubacki!

Po trzech konkursach Dawid Kubacki jest liderem klasyfikacji z 830,7 punktami na swoim koncie. Przewaga jest duża, ale na największego rywala wyrósł Norweg Lindvik, który w dwa skoki może sporo punktów odrobić. Wg kursów bukmacherów Kubacki jest faworytem do wygrania turnieju, ale Lindvik jest faworytem poniedziałkowego konkursu.

Drugi z naszych reprezentantów – Piotr Żyła – na razie zajmuje dziewiąte miejsce z 774,6 punktami. W jego zasięgu realnie jest piąta pozycja, do której ma niewielką stratę.  Czołowa czwórka raczej już rozstrzygnie wszystko między sobą. Wszystko zależy od poniedziałkowych skoków i niedzielnych kwalifikacji! Typować skoki można w Betclic. Już teraz.

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)