Ostatni weekend w piłce

Przed nami ostatni weekend rozgrywek ligowych w Europie. Będzie bardzo ciekawie, bo jest sporo niewiadomych.

W ten weekend swoje ligi zakończy pięć najważniejszych rozgrywki: La Liga, Premier League, Ligue 1, Bundeslidze oraz Serie A. W zasadzie tylko polska Ekstraklasa się pospieszyła, aby piłkarze mogli w spokoju przygotowywać się do Mistrzostw Europy 2021 (hahaha). Tak na poważnie – w każdej z powyższych lig jeszcze nie wszystko jest jasne. Zapowiada się bardzo ciekawy weekend.

Najpierw La Liga i od razu pierwsze pytanie: kto zostanie mistrzem, Real czy Atletico? Później Premier League i bardzo ciekawa walka o Ligę Mistrzów. Liverpool, Chelsea, czy Leicester? Ktoś z nich odpadnie. Dalej Ligue 1 i ogromna niespodzianka – czy PSG da radę zdobyć mistrzostwo?

Będzie bardzo trudno. W Bundeslidze z kolei Robert Lewandowski będzie starał się pobić rekord „nie do pobicia”. Czy mu się uda? Wreszcie Serie A i niezwykła walka o wyrzucenie Juventusu z Ligi Mistrzów. Czy Milan da radę? Typować można w Betclic.

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)