Puchar Świata w Zakopanem!

Wczoraj odbyły się kwalifikacje do konkursu skoków narciarskich, a dzisiaj czeka nas konkurs drużynowy. Mamy szanse na medal!

Jakie mamy szanse? Kiedyś martwiliśmy się, czy nasza reprezentacja awansuje do drugiej rundy (czołowa ósemka). Dziś musielibyśmy nie wyjść skakać, aby to się nie udało, bo startuje aż… dziewięć ekip, a my mamy w swoim składzie Dawida Kubackiego i Kamila Stocha.

Zupełnie inną kwestią jest szansa na podium. Z jednej strony mamy dwóch bardzo mocnych skoczków, skaczemy u siebie, Piotr Żyła też nieźle skacze, a rywale mają swoje problemy. Z drugiej jednak strony naszym czwartym zawodnikiem jest Kuba Wolny, który… nie zakwalifikował się do czołowej pięćdziesiątki w kwalifikacjach.

Problem w tym, że nie mamy czwartego skoczka i udział Maćka Kota, czy Olka Zniszczoła niewiele by zmienił. O podium powalczą Niemcy, Norwegowie, Austriacy, Słoweńcy, Japończycy i Polacy. Jak ta piątka rozdzieli swoje miejsca dowiemy się niedługo. Typować można w Betclic!

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)