Trzecia kolejka Ekstraklasy!

Za nami “emocje” polskich drużyn w europejskich pucharach. Wyszło średnio. Jak nasi eksportowi piłkarze zagrają w lidze?

Często się zdarza, że zespoły grające w pucharach źle rozpoczynają sezon.  Ba – zdarzało się, że znajdowali się w strefie spadkowej. Ten sezon w puchar wyszedł nam bardzo słabo. Do 1 sierpnia odpadły już trzy zespoły (Cracovia Kraków, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice), a ostatni reprezentant – Legia Warszawa- zaprezentował się fatalnie. Czy będzie to miało przełożenie na ligę?

W nadchodzącej kolejce Cracovia zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa, Lechia na wyjeździe z Wisłą Płock, Piast u siebie z Pogonią Szczecin, a Legia u siebie ze Śląskiem Wrocław. Naszym zdaniem żaden z pucharowiczów nie może liczyć na łatwe zwycięstwo. Kursy na ich rywali są spore. Wprawdzie cztery porażki, to chyba zbyt pesymistyczne podejście, ale kurs na to, że żadna z nich nie wygra wynosi w Betclic aż 7,03. Czy to jest aż tak nierealne?

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)