Wieczór z Ligą Mistrzów

Dzisiaj wieczorem koniec z nudą. Na ekrany telewizorów wraca wielka piłka – wraca Liga Mistrzów!

Spotkanie

Spotkanie: Liga Mistrzów 2018

Dyscyplina: Piłka nożna

Data: 2018-2019

Proponowane typy: różne

Kurs: różne

Bukmacher: Fortuna (ten zakład można postawić na stronie bukmachera)

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)

Analiza meczu

Dzisiaj kibice piłkarscy nie będą się nudzić. Nie tylko, po przerwie, wraca Liga Mistrzów, ale czekają na nas w niej bardzo ciekawe spotkania. Rzadko się zdarza, aby w fazie grupowej – szczególnie po podziale rozgrywek na wtorki i środy – trudno było wybrać, mecz dnia Ligi Mistrzów. Natomiast dzisiaj zdecydowanie jest trudno. Jeżeli ktoś chce się tego podjąć, to musi wybrać pomiędzy następującymi spotkaniami: Atletico Madrid – Borussia Dortmund; Inter – Barcelona oraz Napoli – Paris Saint Germain. Co wybieracie?

Wszystkie te trzy spotkania będą rewanżami za potyczki z poprzedniej kolejki. Wtedy byliśmy świadkami bardzo dobrych widowisk, a w każdym z tych meczów padły przynajmniej dwa gole. Barcelona pokonała 2:0 Inter, Borussia rozgromiła 4:0 Atletico, a PSG zremisowało 2:2 z Napoli. Jak będzie dzisiaj? Trudno przewidzieć, ale jedno jest pewne – zobaczymy kilka bramek.

Dużo goli powinno paść też w spotkaniach Tottenham Hotspur – PSV Eindhoven (pierwszy mecz 2:2) oraz FK Crvena Zvezda – Liverpool (pierwszy mecz Liverpool wygrał aż 4:0). Zdecydowanie nudniej będzie w grupie D, w której FC Porto podejmie Lokomotiv Moscow, a Schalke 04 zagra z Galatasaray. Tutaj można oczekiwać nawet remisów bezbramkowych. Wszystkie spotkania dzisiejszej Ligi Mistrzów można typować u legalnego bukmachera Fortuna.

Powyższe typy można typować na stronie Fortuna!

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)