Gdzie oglądać Bundesligę?

Bundesliga wróciła na dobre, jako pierwsza znana liga na świecie. Teraz otrzymujemy masę pytań: gdzie oglądać Bundesligę?

Już w ten weekend rozegrana zostanie kolejna (druga z rzędu) kolejka Bundesligi po przerwie “na wirusa”. Zapowiada się bardzo ciekawa sobota, bo dzisiaj zobaczymy między innymi mecze: Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen, Wolfsburg – Borussia Dortmund i FC Bayern München – Eintracht Frankfurt. Gdzie oglądać na żywo niemiecką ligę?

Skoro wielu z Was się zastanawia gdzie oglądać Bundesligę, to my spieszymy z najprostszą odpowiedzią. Nie trzeba wykupywać dodatkowej telewizji ani pakietów. Wystarczy… typować w Fortuna. Czyli robić coś, co i tak robicie! Wszystkie spotkania Bundesligi oraz Bundesligi 2 można oglądać za darmo u legalnego bukmachera Fortuna! Wystarczy mieć aktywne konto (link poniżej) i postawiony jakiś zakład.

A Ty skorzystasz  z oferty Fortuna?

Aktualną ofertę bukmachera można sprawdzić na stronie Fortuna

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)