Już prawie, prawie!

W tym sezonie mamy sytuację bez precedensu – od początku marca w zasadzie nie ma sportu do oglądania i typowania.

Wszyscy tęsknią i są spragnieni, jak wody na pustyni. Najlepiej na tym wszystkim może wyjść Bundesliga, która wraca jak pierwsza z wielkich lig – już w sobotę. Prawdopodobnie będą ją oglądać miliardy ludzi na całym świecie, w tym bramki naszego Roberta.

Jak przedstawiają się kursy na najbliższa kolejkę? Nie jest źle. Na przykład wygrana RB Lipsk z Freiburgiem wyceniana jest w Betclic aż na 1,34. To spory kurs na mocnego faworyta, który walczy o mistrzostwo kraju.

Jedno jest pewne – z nowymi terminarzami średnio sobie radzą strony z wynikami. Na przykład w sobotę 16 maja 2020 roku w Bundeslidze odbędzie się sześć spotkań 26. kolejki, a 9 spotkań 34. kolejki zostanie przełożonych. W praktyce właśnie kończylibyśmy sezon, a Bayern Monachium pewnie już od kilku kolejek cieszyłby się z tytułu mistrzowskiego. W nowych warunkach nic nie jest pewne – ani koniec sezonu, ani tytuł mistrzowski. Będzie ciekawie!

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)