Promocje Betclic na Bundesligę!

W sobotę rozgrywki wznawia Bundesliga, a bukmacherzy przygotowali z tej okazji wiele ciekawych ofert dla typerów!

Bukmacher Betclic wyrasta powoli na lidera polskiego rynku legalnych bukmacherów. Przetrwał kryzys związany z brakiem rozgrywek i teraz planuje ofensywę. Z okazji powrotu Bundesligi w Betclic przygotowano trzy interesujące promocje dla graczy! Opisujemy je poniżej – a jeżeli jeszcze nie macie konta w Betclic, to dodatkowo można zgarnąć aż 500 pln z oferty powitalnej!

Po pierwsze Betclic umożliwia typowanie Bundesligi bez ryzyka. Wystarczy dołączyć do promocji (za darmo), postawić kupon na Bundesligę lub Bundesligę 2 za minimum 40 zł z kursem łącznym ponad 2,99, aby skorzystać z promocji. Jeżeli kupon będzie przegrany, to Betclic odda 40 zł bonusu!

Mało? Po drugie Betclic zwiększył kurs na najważniejsze wydarzenie weekendu. Spotkanie Borussia Dortmund – Schalke 04 zapowiada się hitem weekendu. Faworytem są gospodarze, na których kursy nie powalają, ale w Betclic ten kurs wynosi aż 2,25! Maksymalna stawka to tylko 25 zł, ale można to łączyć z innymi meczami.

Natomiast dla lubiących wyzwania Betclic przygotował jackpota 25 000 zł! Aby walczyć o tą pulę trzeba wytypować osiem spotkań Bundesligi za minimum 10 zł. Jeżeli Ci się uda, to część z puli jest Twoja. Dodatkowo wygrywasz wygraną za kupon i mnożnik!

Jedno jest pewne – w weekend będzie ciekawie!

Konto u bukmachera Betclic można otworzyć na ich stronie internetowej!

Podczas rejestracji w Betclic można podać kod bonusowy: MAXPL
(Betclic zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)