Promocje Fortuna na weekend!

Legalny bukmacher Fortuna przygotował kilka ciekawych ofert na weekendowy powrót wielkiej, europejskiej piłki!

Już w ten weekend rozegrane zostaną spotkania 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Sprawa walki o tytuł mistrzowski ciągle jest otwarta, a więc zapowiada się bardzo ciekawy weekend. Czy Bayern Monachium przybliży się do mistrzostwa? Czy Borussia Dortmund wygra swój mecz? Czy Robert Lewandowski strzeli gola? Tego dowiemy się już niedługo. Co oferuje Fortuna na weekend?

Po pierwsze wielu z Was się zastanawia gdzie oglądać Bundesligę. Miło nam poinformować, że wszystkie spotkania Bundesligi oraz Bundesligi 2 będzie można oglądać za darmo w Fortuna. Wystarczy mieć aktywne konto (link poniżej) i postawiony jakiś zakład. No to szykujcie chipsy!

Po drugie Fortuna docenia obecnych klientów i oferuje każdemu (a więc też nowym klientom!) bonus dodatkowy w wysokości 100% od depozytu do kwoty 40 zł. Może mała kwota, ale czy naprawdę nie zdecydujemy się na jej otrzymanie za darmo? Bonus wypłacany jest w punktach Fortuna gotowych do przeznaczenia na zakłady.

Po trzecie w Fortuna można grać bez podatku przez całą dobę. Wystarczy postawić dowolny kupon (minimum 3 zdarzenia z kursem 1,3 lub wyższym) i jeżeli będzie on wygrany, to Fortuna zwiększy wygraną aż o 14% Bez stawki minimalnej!

To z której oferty Fortuna skorzystasz?

Aktualną ofertę bukmachera można sprawdzić na stronie Fortuna

(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)