Promocję LV bet na Bundesligę!

Wracamy do wielkiej piłki, a skoro tak, to i LV bet musi jakoś powrócić do bycia wielkim bukmacherem w Polsce!

Już w ten weekend odbędzie się 26. kolejka niemieckiej Bundesligi. Piłkarze się wyizolowali i nie bacząc na wirusa zapewnią nam rozrywkę. Hitem weekendu zapowiada się starcie Borussia Dortmund – Schalke 04, ale i w innych spotkaniach będzie ciekawie. Szczególnie, że na boisko wybiegnie Robert Lewandowski! LVbet przygotował specjalne oferty z tej okazji.

Po pierwsze, w LV bet,  można skorzystać ze standardowej oferty powitalnej, ale jeżeli już ją wykorzystaliście, to polecamy bonus reload do kwoty 300 pln. Jest to bardzo dobra oferta, która odpowiada bonusowi w wysokości 50% od depozytu.

Po drugie LV bet pomyślał też o graczach, którzy za piłką niemiecką nie przepadają. W związku z tym 50% od depozytu można otrzymać także do typowania sportów… wirtualnych. Trochę ryzyko, ale jak ktoś nie lubi Niemców, to oferta jest idealna!

A który mecz Bundesligi Wy będziecie oglądać?

Konto w LVbet z opcją wyższych kursów można otworzyć na stronie bukmachera LVbet!

(LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)